Компьютерна анестезія STA System

STA SYSTEM

У стоматології постійно впроваджуються новаторські методики знеболювання при лікуванні зубів. Подібні технології вирішують серйозні проблеми, відновлюють здоров’я ротової порожнини без болю і найменшого дискомфорту. Система комп’ютерної анестезії STA SYSTEM — розробка вчених з США, яка використовується і в нашій поліклініці .

Ергономічний та легкий наконечник з вбудованою голкою дозволяє проводити будь-який вид традиційної анестезії, використовуючи анестетик на вибір, при цьому зменшуючи його дозування.

Вбудований мікропроцесор забезпечує постійний контроль над дозою і тиском анестетика, тим самим забезпечуючи абсолютно безболісну ін’єкцію.

Комп’ютерна система STA SYSTEM повністю позбавлена недоліків стандартної анестезії, візуально прилад нагадує звичайну друкарську ручку. Вона підноситься до ясен, робиться маленький укол, який пацієнт і не відчуває, вводиться незначна кількість анестезуючого препарату. Таким способом знеболюється лише один зуб, чутливість язика, губ, щік не порушується. Спеціальний датчик під час всієї процедури знеболення контролює ступінь тиску на м’які тканини, що оточують нервові закінчення. Якщо система показує, що анестезія закінчує дію, невелика порція препарату вводиться знову.

Контрольоване за допомогою комп’ютера проведення місцевої анестезії дозволяє нам керувати процесом, перебуваючи нижче больового порогу пацієнта , без використання найбільш неприємного для  пацієнта інструменту  —  стоматологічного шприца.

Застосування комп’ютерної анестезії STA в стоматології має низку переваг, як для лікаря, так і для пацієнта. За допомогою цієї технології стало можливим проведення максимально точної місцевої анестезії, абсолютно безболісно для пацієнта і найбільш ефективно з точки зору проведення певних стоматологічних процедур. Лікареві не потрібно проводити кілька ін’єкцій, оскільки апарат STA дозволяє за один раз провести знеболення відразу декількох зубів. Не супроводжується онімінням язика, губ і мімічних м’язів. Таким чином, пацієнт не відчуває додаткового дискомфорту ні під час стоматологічного лікування, ні після завершення процедур. Особливо важливим цей фактор є при знеболюванні в дитячій стоматології, адже відомі випадки травмування нерухомих тканин (наприклад, дитина може прикусити губу чи язик). Постійний контроль швидкості і тиску введення анестетика в кожному індивідуальному випадку нівелює можливість травмування тканин, виникнення больових відчуттів або проведення неефективної анестезії. Всі ці нюанси дозволяють лікареві виконати процедури будь-якої складності на високому рівні точності та якості