ІМПЛАНТАЦІЯ

Історія імплантації бере свій початок з 50-х років ХХ століття.

Першим заімплантованим добровольцем став Геста Ларссон, Швеція. Професор Пітер-Інгван Бронемарк успішно встановив йому дентальні імплантати. Він перестав відчувати біль при жуванні та розмові, та отримав можливість жити повноцінним життям.

 Процедура імплантації зубів займае достатню кількість часу.

Включає  процес “вживлення” імплантату  це перший  – хірургичний етап  , другий хірургічний етап  (через 3-6 місяців)— формування ясен навколо імплантанту та ортопедичний етап –  установку коронки зуба, мостоподібного протезу, умовно-знімного протезу (при повній відсутності зубів)   .

Після хірургічного втручання є обов’язковий післяопераційний період. Правильний догляд за ротовою порожниною у цей час допомагає уникнути можливих неприємностей.

Можливі ускладнення після імплантації зубів виникають в 10-20% випадків. Деякі з них призводять до відторгнення імпланта, розвитку хронічних захворювань, порушень естетики ротової порожнини

Показання до імплантації зубів

Кожна людина, яка втратила один або декілька зубів в результаті різних травм, хвороб або руйнування зубів, автоматично стає кандидатом на зубну імплантацію. Якщо відсутні один, декілька або всі зуби, імплантація допомагає відновити втрачені зуби. Люди похилого віку також можуть пройти процедуру імплантації, так як визначальним чинником здійснення імплантації є радше стан здоров’я, ніж вік.

Переваги імплантації

  • Косметична складова.
  • Відновлення важливих фізіологічних функцій — запобігання негативних наслідків відсутності зубів. При втраті одного або декількох зубів, з часом, кісткова тканина стоншується і веде до деформації щелепно-лицьової системи. Імплантат , як і природний корінь зуба, служить надійною опорою для кісткової тканини.
  • Дає можливість відновити дефект зубного ряду і втрачені зуби без препарування сусідніх, здорових зубів
  • Виглядає як природній зуб, надає пацієнту впевненості та приємних відчуттів.
  • Дає можливість споживати будь-яку їжу, витримує навантаження при жуванні у 5-7 разів вище, ніж зубний протез.

 Ціна зубних імплантатів.

Ціна скаладається з вартості самого імплантату, вартості коронки та хірургічної підготовки кісткової тканини щелепи (при необхідності) і залежить від типу імпланту, фірми-виробника, необхідності використання штучної кістки та проведення кісткової пластики.

Ми працюемо двома системами імплантатів.

 

ICXmplant

 

   Установка імплантатів ICX-іmplant зі спеціальним покриттям є однією з найбільш сучасних та ефективних систем на сьогоднішній день. В неї

поєднуються знання, накопичені німецькою імплантологією за останні 20 років. Це високотехнологічні якісні і довговічні імплантати за більш ніж помірною ціною.

 Сonnect-Star , Сonnect-Star Plus

 Сonnect-Star , Сonnect-Star Plus — вітчизнянна система дентальних імплантатів. Всі технічні розробки фірми отримали офіційні патенти і юридично захищені. Якість системи імплантантів неодноразово підтверджено багатьма клінічними і медичними випробуваннями. Компанія отримала свідоцтво про держреєстрацію МОЗ, сертифікати стандартів якості ISO9001 – система управління якістю та ISO13485 – вироби медичні.

 Стоматолог-хірург  порадить, яку систему слід вибрати. Записуйтеся на консультацію до лікаря  та отримайте інформацію і відповіді на  всі запитання, що стосуються імплантації зубів.